O firmie

Kancelaria Biegłego Księgowego:

Kancelaria Biegłego Księgowego prowadzi kompleksową obsługę w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego. W naszej ofercie interesujące pozycje znajdą zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Zapraszamy do współpracy!

Zarząd i pracownicy firmy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych różnorodnych podmiotów gospodarczych, zarówno prywatnych jak i publicznych. Spółka posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych jak i doradztwa podatkowego.

Zatrudniamy, a w razie potrzeb współpracujemy z osobami posiadającymi inne specjalistyczne kwalifikacje zawodowe, umożliwiające wykonywanie oferowanych przez nas usług na najwyższym poziomie. Jako kontrahent wzorowo wywiązujący się ze swoich zobowiązań, cieszymy się dużą renomą i zaufaniem naszych klientów. Nieustatnnie dążymy do doskonałości w wykonywaniu oferowanych usług, równocześnie poszerzając działalność. Naszym celem jest przede wszystkim pomoc Klientom w radzeniu sobie z zawiłościami rozliczeń, przepisów i zasad – tak, by prowadzenie działalności gospodarczej stało się lżejsze i prostsze. Zawsze staramy się dostosować pakiet usług do inydywidualnych potrzeb klienta. Nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności w zakresie wykonywania usług księgowych.

Działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: KRS 0000341126

zdjecie biura Kancelarii Biegłego Księgowego

Certyfikaty: